Четвер, 09.05.2024, 11:11

ПРАВОВА ДОПОМОГА від ЛИСАК ЛЮДМИЛИ

               (067) 989-18-44


Головна | Реєстрація | Вхід
Вітаю Вас Гість


Меню сайту
Корисні посилання
  • Бюро Перекладів
  • Нерухомість Києва
  • Новини
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Форма входу
    Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

    Сторінки: 1
    Показано 1-5 з 5 повідомлень
    5. Олег   (08.02.2012 18:12)
    0  
    Є стара будинкова книга на будинок. Будинок побудований в 50-х роках. Звернувся в обласне бті щоб оформити власність - отримав відповідь поки землю не приватизую не оформлю хату. Допоможіть розібратись! Дякую

    4. Олексій   (12.10.2011 18:17)
    +2  
    Що таке Повна цивільнадієздатність
    Відповідь: Відповідно до статті 34 Цивільного Кодексу України повну цивільну дієздатність має фізична особа, яка досягла вісімнадцяти років (повноліття).
    У разі реєстрації шлюбу фізичної особи, яка не досягла повноліття, вона набуває повної цивільної дієздатності з моменту реєстрації шлюбу.
    У разі припинення шлюбу до досягнення фізичною особою повноліття набута нею повна цивільна дієздатність зберігається.
    У разі визнання шлюбу недійсним з підстав,не пов'язаних з протиправною поведінкою неповнолітньої особи, набута нею повна цивільна дієздатність зберігається.
    Згідно з статтею 35 ЦК України повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і працює за трудовим договором, а також неповнолітній особі, яка записана матір'ю або батьком дитини.
    Надання повної цивільної дієздатності провадиться за рішенням органу опіки та піклування за заявою заінтересованої особи за письмовою згодою батьків (усиновлювачів) або піклувальника, а у разі відсутності такої згоди повна цивільна дієздатність може бути надана за рішенням суду.
    Повна цивільна дієздатність може бути надана фізичній особі, яка досягла шістнадцяти років і яка бажає займатися підприємницькою діяльністю.
    За наявності письмової згоди на це батьків (усиновлювачів), піклувальника або органу опіки та піклування така особа може бути
    зареєстрована як підприємець. У цьому разі фізична особа набуває повної цивільної дієздатності з моменту державної реєстрації її як підприємця.
    Повна цивільна дієздатність, надана фізичній особі, поширюється на усі цивільні права та обов'язки.
    У разі припинення трудового договору, припинення фізичною особою підприємницької діяльності надана їй повна цивільна дієздатність зберігається.

    3. Наталія   (15.09.2011 23:19)
    +2  
    Доброго дня. Скажіть на яких умовах дають посвідчення багатодітної матері (діти вже дорослі). Якими законами це регулюється і до яких органів звертатися (проживаю у сільській місцевості).
    Відповідь: Видача посвідчення багатодітної матері регулюється Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2010 р. N 209.
    Посвідчення багатодітної матері - це документ, що підтверджує статус багатодітної сім'ї та право на отримання пільг.
    Посвідчення видається структурним підрозділом у справах сім'ї, молоді та спорту районних, районних у м.Києві та Севастополі держадміністрацій одному з батьків за місцем його реєстрації протягом одного місяця після подання таких документів:
    - заяви батька або матері про видачу посвідчення;
    - копії свідоцтв про народження дітей;
    - копії сторінок паспорта батька та матері з даними про прізвище, ім'я, по батькові, дату його видачі і місце реєстрації;
    - довідки про склад сім'ї;
    - фотокарток (батьків та дітей) розміром 30 х 40 міліметрів;
    - довідки про те, що за місцем реєстрації батька або матері посвідчення структурним підрозділом не видавалися (у разі реєстрації батьків за різним місцем проживання).
    Посвідчення видаються безоплатно.

    2. Гость   (27.02.2011 12:29)
    +2  
    Як і де отримати закордонний паспорт?
    Відповідь: Міжрегіональний центр видачі паспортних документів ввів послугу попереднього запису в Інтернеті в чергу для здачі документів, необхідних для отримання закордонного паспорта. Записатися на прийом в режимі он-лайн можна на сайті МЦВПД (www.passport-ua.org).

    Згідно з інструкцією, для того, щоб подати заявку на прийом документів, бажаючі повинні пройти процедуру реєстрації на сайті. Для подачі попередньої заявки на прийом необхідно ввести персональні дані та вибрати дату і час прийому. У разі підтвердження заявки на вказану при реєстрації адресу електронної пошти буде надіслано повідомлення.

    У зазначений час необхідно з'явитися в Міжрегіональний центр видачі паспортних документів у Києві з документами, необхідними для оформлення закордонного паспорта. Як попереджають на сайті МЦВПД, у разі запізнення на прийом попередня заявка буде скасована, і прийом буде можливий тільки в порядку живої черги.


    1. Александр   (26.02.2011 14:55)
    +2  
    Подскажите пожалуйста как можно "отмазаться" от просьбы нашей доблестной милиции быть понятыми при задержании преступника либо при оформлении вещественных доказательств преступления?
    Відповідь: В нашому законодавстві немає чіткого визначення "понятий".
    Але поряд з тим існують певні вимоги: ст.127 КПК України передбачає обов'язкову участь не менше двох понятих при провадженні обшуку, виїмки, огляду, пред'явленні осіб та предметів для впізнання, відтворенні обстановки й обставин події, описі майна та освідуванні.
    Як поняті можуть бути викликані будь-які не заінтересовані у справі повнолітні громадяни. Не можуть бути понятими потерпілий, родичі підозрюваного, обвинуваченого та потерпілого, працівники органів дізнання та досудового слідства.
    Поняті зобов'язані:
    • бути присутніми під час провадження слідчої дії;
    • після закінчення слідчої дії засвідчити своїм підписом у протоколі факт, зміст та результати цієї дії;
    • не розголошувати без дозволу слідчого чи дізнавача дані, які стали відомі йому у зв'язку з виконанням своїх обов'язків (функції понятого).
    Поняті мають право:
    робити зауваження і заяви з приводу проваджуваних з їх участю слідчих дій, які підлягають занесенню до протоколу;
    • знайомитись з протоколом слідчої дії, проваджуваної за її участю;
    • одержувати відшкодування витрат, пов'язаних з участю в кримінальній спразі,
    • на забезпечення особистої безпеки,
    Поняті несуть кримінальну відповідальність згідно зі ст. 387 Кримінального кодексу України за розголошення без дозволу прокурора, слідчого або особи, яка провадила дізнання чи досудове слідство, даних досудового слідства чи дізнання, якщо були попереджені в установленому законом порядку про обов'язок не розголошувати такі дані.

    Відповідальність за відмову бути понятим не передбачена чинним законодавством України і тому можна відмовитись від статусу понятого, якщо Ви не бажаєте їм бути (причини вказувати на свій розсуд - термінова зустріч, народження дитини, погане самопочуття і т.і.)


    1-5

    Ім`я *:
    Email *:
    WWW:
    Код *:
    Відвідувачі
        Locations of visitors to this page
    Пошук
    Погода
               GISMETEO: Погода по г.Киев
    Реклама
    Copyright MyCorp © 2024
    Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz